Toto je velkoobchod určený pro partnery CLR OPTIK. Pro zobrazení cen a možnosti nákupu se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Blue light filter báze 4

100% ochrana UVA a UVB.
Plan čočka má index 1,56.
Blue light filtr proti modrému záření.
Tvrzení, antireflex a hydrofobní vrstvy.

Více o produktu v záložce "O produktu".

Varianty
Technické parametry (8)
O produktu
Galerie (5)
Ke stažení (1)
Výběr podle:

Varianty

Kód Varianta DPT Průměr Tloušťka

Technické parametry

Společné technické parametry

Materiál CR39 Filtr a povrchová úprava Antireflex / Blokace modrého světla / Protizamlžovací / Tvrzení / UVA-UVB / 410 nm
Barva Čirá Obsah balení 1
Báze 4

Rozdílné technické parametry

DPT
--2.00 --1.75 --1.50 --1.25 --1.00 --0.75 --0.50 --0.25 -0.00 +0.25 +0.50 +0.75 +1.00 +1.25 +1.50 +1.75 +2.00 +2.25 +2.50 +2.75 +3.00 +3.50 +4.00
Průměr
70 mm 65 mm
Tloušťka
2 mm

O produktu

BLUE LIGHT FILTER - Chrání oči před škodlivými účinky modrého světla tím, že jej odráží lépe než čočka s antireflexní vrstvou - blokuje složku modrého světla až o 40%, takže používání elektronických zařízení je pohodlnější. Zajišťuje 100% ochranu před ultrafialovým zářením (UV 400).
TVRZENÁ ÚPRAVA HC HARD MULTICOAT - Tvrdý povlak na obou stranách čočky. Chrání před poškrábáním. Prodlužuje životnost objektivu. Doporučeno pro všechny organické čočky.
ANTIREFLEXNÍ HMC HARD MULTICOAT - Jedná se o antireflexní úpravu kombinovanou s tvrdým povlakem, zajišťuje vynikající průhlednost, snižuje odrazy slunečního a umělého světla zvýšením propustnosti světla až na 99%. Nepostradatelný pro všechny čočky s vysokým indexem, zlepšuje estetický vzhled a zrakový komfort.
HYDROFÓBNÍ - Hydrofóbní úprava umožňuje rychlé klouzání vody po povrchu čočky, odpuzuje vlhkost a mastné látky díky hydrofóbním a oleofóbním vlastnostem. Tato úprava umožňuje jednoduché a snadnější čištění čočky a snižuje možnost povrchových škrábanců. Organické jednoohniskové čočky Antireflexní a hydrofóbní úprava s vysokou odolností proti poškrábání a ke snadnému čištění.


Čočky s filtrací modrého světla jsou v dnešní době nezbytným doplňkem pro všechny, kteří přes den (a zejména večer) tráví svůj pracovní i volný čas před obrazovkami počítače či tabletů.
Klíčové vlastnosti čoček CentroStyle Blue Light Filter:
• Redukují podráždění, pálení a zčervenání očí, únavu, bolesti hlavy i krční páteře.
• Přispívají k vyvážené produkci melatoninu, zlepšují spánek a regeneraci těla.
• Při práci zvyšují vizuální jasnost a kontrast, zlepšují reakce a zvyšují koncentraci.
• Lehké a tenké brýlové čočky s antireflexní úpravou. 100% ochrana před UV zářením.
• Vysoce kvalitní filtr pro blokování modrého světla ve všech škodlivých vlnových délkách.
• Tvrzená brýlová skla od renomovaného evropského výrobce optických pomůcek CentroStyle.
• Odolnost proti šmouhám, škrábancům i odleskům.
• Superhydrofobní úprava zajišťující skvělou viditelnost za všech podmínek.

Pokud se ráno budíte unavení, jste celý den bez energie, nemůžete se pořádně soustředit, nebo se vám nedaří zhubnout, na vině je pravděpodobně nadměrný příjem modrého světla.
Často vede ke sníženému mrkání, nepříjemnému podráždění a zarudnutí očí i k bolestem hlavy. Může být také příčinou závažnějších onemocnění jako je poškození sítnice, makulární degenerace nebo šedý zákal.
 Největší problémy nám způsobuje modré světlo před spaním, protože dává mozku falešný pocit denního světla, čímž výrazně omezuje produkci spánkového hormonu melatonin a tím narušuje spánkové cykly.

Doporučujeme proto nosit brýle s čočkami Blue Light Filter vždy alespoň 2-3 hodiny před usnutím.

Proč si pořídit čočky CentroStyle Blue Light Filter: Zkvalitní se vám spánek, během kterého se bude vaše tělo lépe regenerovat, zrychlí se jeho metabolismus i přirozená imunita. Po probuzení se budete konečně cítit odpočatí a plní energie. Během dne nebudete usínat. Zlepší se vám kognitivní funkce, koncentrace i produktivita, ale také nálada. Pocítíte nižší hladinu stresu a napětí.

Galerie (5)

Výhradní distributor Centrostyle a Nanovista

Široký sortiment skladem

Nezničitelné dětské brýle

Vybavení optické dílny

Výhradní dodavatel

Nabízíme širokou paletu produktů značek

Centrostyle
NANO indestructible
comoFrame
3f intelligent Sport eyewear
Ion Fiz
Alexander Wintsch
Ana Locking