Toto je velkoobchod určený pro partnery CLR OPTIK. Pro zobrazení cen a možnosti nákupu se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

27.5.2024 Obruby pro dospělé

Neyeture: Vaše udržitelná volba

Neyeture je značka brýlí CentroStyle, která se zaměřuje na udržitelnost použitých materiálů od hotového výrobku až po obal. 


Neyeture

Byla navržena pro ekologicky uvědomělé publikum, které se při nákupu rozhoduje také podle jeho dopadu na životní prostředí.

Proto Neyeture zahrnuje celou řadu obrouček Rilsan s magnetickým klipem, které vyhoví jakémukoli druhu požadavku z hlediska použití.

NeyetureNaše zaměření na udržitelnost vedlo k inspiraci každého detailu projektu Neyeture. Neyeture


Obruby s magnetickým klipem 

Přední části a stranice jsou vyrobeny z Rilsanu, polyamidu na biologické bázi pocházejícího z ricinového oleje (více než 45 %). Pouze méně než 0,5 % plastů na světě je vyrobeno na biologické bázi. Zvolili jsme jej proto, abychom podpořili udržitelné využívání tohoto materiálu.
Mikrovlákno 

Tkanina je ze 70 % vyrobena z recyklovaných PET lahví. Tímto ekologicky šetrným rozhodnutím jsme snížili emise CO2 během výrobního procesu i využívání zdrojů na bázi ropy tím, že jsme plastům vdechli nový život.

Neyeture

Pouzdro

Vnější materiál a podšívka pouzdra Neyeture jsou ze 100 % z RPET, což znamená, že jsou kompletně vyrobeny z recyklovaných PET lahví. Na základě našeho udržitelného přístupu jsme se rozhodli dát nový život výrobku na jedno použití.

Magnetické pouzdro na klip

Pouzdro s flokovým potiskem na vnitřní straně, které chrání magnetický klip-on, má vnější plášť vyrobený z Rilsanu (35 %), stejného polyamidu na biologické bázi získaného z ricinového oleje, který se používá jako jeden z materiálů pro výrobu rámečku Neyeture.


Speciální partnerství

Po sponzorování vzdělávacího workshopu zaměřeného na design 100% udržitelných brýlí a souvisejících doplňků se studenty magisterského oboru "Design doplňků" z milánské Polytechnické školy designu v roce 2020 pokračuje závazek společnosti Neyeture podporovat kulturu udržitelnosti.

Po celý rok 2021 bude Centro Style prodejem brýlí Neyeture podporovat projekt Blue Eco Line's River Cleaner. Projekt River Cleaner zahrnuje vytvoření - v Itálii v roce 2021 - prvního plně automatizovaného zařízení na sběr plastů z řek poháněného energií vyrobenou z obnovitelných zdrojů.


Visibility

Pro co nejlepší prezentaci výrobku v optické praxi přichází Neyeture jako součást specializovaného projektu zcela v souladu s filozofií značky.

Krabička

Jsou vyrobeny z ekologicky šetrného papíru z přebytečných řas v rizikovém prostředí lagun smíchaného s vlákny FSC®. Emise vzniklé při jeho výrobě byly kompenzovány aktivitami určenými k pohlcování CO2 v atmosféře, což dokládá označení Zero Impact® od společnosti LifeGate na stojanech.

Neyeture

 

Stojan 

Pro originální vystavení brýlí v oční optice či ve výloze se řada Neyeture dodává s pultovým stojanem FSC® ve tvaru stromu, který je vyroben spojením recyklovaného kartonu nebo čistého celulózového papíru s lepidlem na vodní bázi a dřevěnými vložkami.

PROHLÉDNĚTE SI CELOU KOLEKCIVýhradní dodavatel

Nabízíme širokou paletu produktů značek

Centrostyle
NANO indestructible
comoFrame
3f intelligent Sport eyewear
Ion Fiz
Alexander Wintsch
Ana Locking