Toto je velkoobchod určený pro partnery CLR OPTIK. Pro zobrazení cen a možnosti nákupu se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

27.5.2024 Pro partnery Dětské brýle

Novinky z kolekce NanoHands!

Kolekce NanoHands obnovuje design svých hlavních modelů (Splash, Glup a Bang) a dává vyniknout rámům s přední stranou v nové takzvané želvovinové barvě.      

Nano Hands

Brýle jsou vyrobeny z polykarbonátu, což je odolný a zároveň velmi lehký materiál dostupný v originálních rámech NanoHands. Doplněn zábavným ručním ilustrováním nebo univerzálními symboly ve spojení s již zmíněným želvím motivem. Transgresivní, městský a moderní nádech, aby děti a dospívající chránily své oči před sluncem a zároveň neztratily svůj jedinečný styl.Polykarbonát pro modely Glup, Splash, Bang, Boing, Boom i Oops.

Filtr a povrchová úprava čoček:

Blue Block - chrání před škodlivými paprsky modrého světla a napomáhají tak v budoucnosti zabránit vzniku AMD (makulární degenerace související s věkem) a dalším chorobám. Čočky umožňují ostré a přirozené vnímání barev.

Co je BlueLight? Rozsah paprsků nazvaný HEV (High Energy Visible) je to, co známe jako modré světlo. Tyto délky jsou v rozsahu mezi 380 nm až 500 nm.

Antireflex - úprava snižující tvorbu odrazů na minimum

Filtr kategorie 3

100% UVA-UVB ochrana

Nano Hands


Modely z kolekce NanoHands jsou určeny pro děti a teenagery a jsou k dispozici v různých barevných variantách. Hravé barvy obroučků jsou u většiny modelů s čočkami s RVO filtrem, který krásně doplňuje celkový vzhled brýlí.


Výhradní dodavatel

Nabízíme širokou paletu produktů značek

Centrostyle
NANO indestructible
comoFrame
3f intelligent Sport eyewear
Ion Fiz
Alexander Wintsch
Ana Locking