Toto je velkoobchod určený pro partnery CLR OPTIK. Pro zobrazení cen a možnosti nákupu se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

28.1.2023 Novinky

Sportovní brýle Ver Sport - Troy

Brýle na míru pro ty nejnáročnější sportovce, kteří nedělají kompromisy, jde-li o ochranu očí. Splňují Evropské ochranné normy EN166:2001 a nejpřísnější Americké normy ASTM F803-14, jsou schváleny hlavními Sportovními federacemi. 

Součinnost patentů na výměnu stranice, dvojitý zámek pro uchycení čočky, zkosení a poměr hran očnice proti vyloupnutí čočky směrem k oku, patent na rychlou a snadnou výměnu stranice za pásku kolem hlavy, dokonalý systém proti zamlžení, to vše v kombinaci s Trivex nebo polykarbonátovými dioptrickými čočkami vytvoří maximální ochranu při kontaktních sportech.


Výměnný mechanismus QTEM (Quick twist)


Výměnný mechanismus


Uchycení dva v jednom pro přizpůsobení brýlí při různých druzích sportu.

Patentovaný mechanismus pro výměnu stranice umožňuje rychlé a bezpečné uchycení při výměně stranice za pásku kolem hlavy.

Nosník s ventilací

Nosník s ventilací


Vytvoří účinné proudění vzduchu v okolí čoček. Horizontální otvory zajišťují ventilaci vzduchu při pohybu.

Ke zvýšení efektu proti zamlžení doporučujeme použít protizamlžovací prostředek, který je součástí balení.
Wish Bone - koncovky stranic

Unikátní patent pro komfort a ochranu při sportu inspirovaný designem takzvané listové pružiny, kombinace výřezu a ultraměkké gumy zajišťuje anatomické přizpůsobení kolem ucha a zároveň slouží jako tlumič při nárazu.

Wish boneDual lock

Dual Lock

Dvojitá pojistka na uchycení rámu velmi usnadňuje montáž brýlí při zábrusu a zároveň zajišťuje maximální upevnění a ochranu.

Security Bevel Edge

Bezpečnostní zkosená hrana očnice zajišťuje maximální bezpečné upevnění. Poměr hran (2/3 vnitřní a 1/3 vnější) zabraňuje v případě prudkého nárazu zasažení oka čočkou tak, že tato se při nárazu vyloupne směrem ven.


Dynamic temple shaft

Moderní dynamický tvar zohledňující současné nároky na design a tvar.

Impact RX

Vysoce odolný materiál na bázi polymeru, který zajišťuje maximální pevnost, ochranu, pružnost a komfort během sportovních aktivit. 

Ver Sport


Normy 

Ochranné sportovní brýle Troy splňují požadované Evropské normy, jsou testovány dle požadavků EU a vlastní certifikáty ochranných brýlí dle normy EN166:2001. Jsou schváleny hlavními sportovními federacemi. Brýle Troy navíc od ostatních ochranných brýlí splňují přísnou Americkou normu ASTM F803-14 zavedenou ASTM (Americký institut pro testování materiálu) vydanou pro kontaktní sporty a specifické nároky při sportu týkající se úrazu. Testováno v AIDO Technologickém institutu na:

-ochrana oka a oční jamky proti úrazu od různých elementů při sportu (míč,tyč, hokejka)

-odolnost brýlí vůči úrazu při fotbalu míčem v různých rychlostech

-odolnost brýlí vůči úrazu  při basketbalu míčem v různých rychlostech

-odolnost brýlí vůči úrazu při tenisu míčem v různých rychlostech

-odolnost pro zamlžování při sportovní aktivitě 


Kompletní nabídka brýlí Výhradní dodavatel

Nabízíme širokou paletu produktů značek