Toto je velkoobchod určený pro partnery CLR OPTIK. Pro zobrazení cen a možnosti nákupu se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Protizamlžovací set Comfort Centrostyle

Utěrka z mikrovlákna proti zamlžování (13x15 cm) pro použití na čisté čočky. Snižuje nepříjemný problém se zamlžováním brýlí v různých každodenních situacích. Čistící sprej je vhodný na všechny druhy čoček včetně úprav.

Dlouhotrvající účinek proti zamlžování (8-12 hodin). Ideální pro všechny druhy čoček a povrchových úprav. Účinnost produktu se může lišit v závislosti na typu čočky, podmínkách prostředí, vlhkosti, teplotních změnách nebo nesprávném použití. Za určitých podmínek prostředí může být potřeba znovu aplikovat přípravek po celý den. Hadřík má účinnost až 200 použití.

NÁVOD: Před aplikací přípravku očistěte čočky přiloženým čisticím prostředkem SprayClean. Důkladně osušte utěrkou z mikrovlákna. Dýchněte na obě strany čoček a vytvořte efekt zamlžení. Otřete obě strany čoček 8-10krát hadříkem z mikrovlákna FOG NO MORE. Po použití vložte hadřík zpět do zipového obalu.

Set obsahuje: 1 ks antibakteriálního spreje (20 ml), 1 ks čistící utěrky (15x18 cm), 1 ks protizamlžovací utěrky (13x15 cm), průhledný sáček se zapínáním.

Varianty
Technické parametry (6)
Galerie (5)
Výběr podle:

Varianty

Kód Varianta Obsah balení

Technické parametry

Společné technické parametry

Barevnost Barevné/s obrázkem Personalizace Bez loga
Rozměr 13 x 15 / 15 x 18 Barva Multicolor
Objem 20 ml

Rozdílné technické parametry

Obsah balení
1 20

Galerie (5)

Související produkty

Výhradní distributor Centrostyle a Nanovista

Široký sortiment skladem

Nezničitelné dětské brýle

Vybavení optické dílny

Výhradní dodavatel

Nabízíme širokou paletu produktů značek